Konkurs filmowy

Kliknij aby powiększyć

Mamy już prawidłową odpowiedź na nasze pytanie z 12 marca. Jako pierwsza poprawne rozwiązanie zadania nadesłała do nas Pani Lilianna Lewandowska. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do siedziby LOT Trzech Rzek po odbiór nagrody niespodzianki. Dla wszystkich uczestników naszej zabawy mamy informacje, że dwa z trzech wymienionych filmów były kręcone w gminie Pomiechówek. Oba tytuły pojawiały się w odpowiedziach.
Przypominamy, na rozwiązania konkursowego zadania czekamy do 31 marca, a nasze dzisiejsza zagadka pozwalająca zdobyć dodatkową nagrodę to:

Który, bądź które z wymienionych filmów Andrzeja Wajdy nie były kręcone na obszarze LOT Trzech Rzek:

1. Katyń
2. Pan Tadeusz
3. Wesele

czytaj więcej »
 

Spotkanie Zarządu LOT Trzech Rzek

Spotkanie Zarządu LOT Trzech Rzek

Przygotowanie do Walnego Zebrania Członków Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek, informacja Prezesa LOT o zrealizowanych ostatnio przedsięwzięciach oraz przyjęcie do organizacji nowych członków to główne tematy spotkania zarządu LOT Trzech rzek, które odbyło się we wtorek 13 marca 2012

czytaj więcej »
 

Konkurs filmowy

Konkurs filmowy

Nasz konkurs „Trzy rzeki na filmowo” trwa już trzy tygodnie. Otrzymaliśmy już sporo odpowiedzi. Czekamy na następne. Przypominamy że konkurs dotyczy całego obszaru "wideł trzech rzek" czyli terenu gmin Czosnów, Leoncin, Kampinos, Nowy Dwór Maz., Pomiechówek, Wieliszew Zakroczym. W oczekiwaniu na odpowiedzi miłośnikom kina i znawcom naszych plenerów oferujemy kolejną szansę wygrania nagrody.

Od dziś do 31 marca na naszej stronie będziemy co jakiś czas publikować pytanie. Osoba która jako pierwsza nadeśle na adres 3rzeki@3rzeki.pl prawidłową odpowiedź otrzyma nagrodę niespodziankę.

Pytanie na dziś to:
Który z wymienionych niżej filmów kręcony był w gminie Pomiechówek?
1. Dom nad rozlewiskiem
2. Zróbmy sobie wnuka
3. Nigdy w życiu

czytaj więcej »
 

Uwaga. Zmiany w czasie pracy CIT i Biura LOT

Uwaga.  Zmiany w czasie pracy CIT i Biura LOT

Informujemy, że z uwagi na prace w terenie zmienione zostają godziny pracy CIT i Biura LOT
1. W środę 14 marca 2012 roku Centrum informacji Turystycznej i Biuro LOT Trzech Rzek będą czynne w godzinach 9 – 12.
2. W piątek 16 marca 2012 roku Centrum informacji Turystycznej i Biuro LOT Trzech Rzek będą czynne w godzinach 9 - 10 i 13 – 17 .

Za zmiany i utrudnienie przepraszamy

czytaj więcej »
 

W Dniu Kobiet

W Dniu Kobiet

W Dniu Kobiet życzymy wszystkim Paniom wielu dni wypełnionych radosnymi chwilami w otoczeniu ciepłych serdecznych ludzi, dni pełnych szczęścia i dobrych emocji oraz wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym i zawodowym.

Zespół Lokalnej Organizacji Turystycznej Trzech Rzek

czytaj więcej »
 

poprzednia 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 z 98 następna

Jezioro Zegrzyńskie
Największy zbiornik wodny na Mazowszu. Mekka miłośników sportów wodnych. Miejsce wypoczynku i rekreacji mieszkańców tej części Mazowsza/Warszawy i okolic. Jezioro Zegrzyńskie to przede wszystkim miejsce wypoczynku. Sprzyjają temu jego czyste wody. Przez większą część roku (głównie od wiosny do jesieni), w każdy weekend przyjeżdża tu szukać odpoczynku i ochłody tysiące warszawiaków i mieszkańców Mazowsza.
Puszcza Kampinoska
Jest to obszar kompleksów leśnych, położonych na dnie pradoliny Wisły, ograniczonych korytem rzek: Wisły oraz Bzury, a od południa wysokim tarasem Równiny Błońskiej. Warto wiedzieć, że wydmy Puszczy Kampinoskiej tworzą jeden z najbardziej interesujących kompleksów wydm śródlądowych tego typu w Europie. Teren Puszczy Kampinoskiej jest urozmaicony. Część parku znajdująca się najbliżej Warszawy jest bagnista, stąd po deszczu na ścieżkach mogą się zdarzać Unikalny kompleks leśny położony w samym sercu Mazowsza. "Zielone płuca Warszawy". Ważne miejsce w szlaku ptasich migracji, dodany do listy UNESCO rezerwatów biosfery.
Twierdza Modlin
Twierdza Modlin to unikatowy w skali Europy zespół budowli obronnych reprezentujący przekrój europejskiej myśli architektury fortyfikacyjnej XIX w. (bastionowej) i początku XX w. (rozproszonej fortowej). Inicjatorem budowy był Napoleon Bonaparte – z jego polecenia w 1806 roku zaprojektowano na wysokim północnym brzegu u ujścia Narwi do Wisły półowalną twierdzę z pięcioma bastionami otwartą od strony rzeki.